Kategorie
Aktualności

Sprawy kuchenne

W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań kuchennych. Ponadto w naszej ofercie jest mnóstwo gotowych projektów, które możesz zobaczyć już teraz. Wykorzystaj swoją wyobraźnię i skonsultuj swój pomysł w naszej firmie. 

W naszej kuchni będziesz mieć idealną ilość szafek i blatów roboczych. Projekty kuchenne to nasza specjalność. W Polsce coraz częściej ludzie decydują się na nowoczesne rozwiązania kuchenne. Możemy stworzyć kuchnię dużą oraz kuchnię małą.

Kategorie
Aktualności

Kuchnia z odpowiednich materiałów

Nowoczesna kuchnia powinna być wykonana z najlepszych materiałów. W naszej firmie Jest wiele różnych materiałów z których powstają piękne kuchnie. Montaż każdej kuchni jest poprzedzony fazą pomiarową.

Nasi specjaliści dokonują pomiarów a następnie możesz zaprojektować swoją wymarzoną kuchnie. Nasi projektanci służą pomocą. Kuchnia z odpowiednich materiałów to gwarancja sukcesu. Kuchnia na wymiar to wspaniałe rozwiązanie dla każdego. Kuchnia na wymiar to kuchnia wyższej jakości.

Kategorie
Aktualności

Wybieramy kolor nowej kuchni

W brew pozorom wybór koloru kuchni dla wielu może okazać się problematyczny. Każdemu zależy, żeby nowa kuchnia na wymiar prezentowała się idealnie. W naszej firmie możesz liczyć na kompleksowe wsparcie i doradztwo. Pomożemy w wyborze odpowiedniego koloru.

Jeżeli chcesz mieć kuchnię która spełnia Twoje wszystkie oczekiwania, wygląda tak jak chcesz i przede wszystkim jest funkcjonalna to my jesteśmy wstanie przygotować dla Ciebie taką kuchnię. Zapoznaj się z naszą ofertą mebli kuchennych na wymiar i skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy!

Kategorie
Aktualności

Meble kuchenne lakierowane czy matowe?

Zastanawiasz się co jest lepsze – fronty lakierowane czy matowe? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Wszystko zależy od naszych preferencji i jakiego efektu oczekujemy. Każde rozwiązanie ma swoje mocne strony i tylko od nas samych zależy co nam się bardziej podoba.

Meble kuchenne wykonane na zamówienie dają nieskończone możliwości aranżacyjne. Taką kuchnię można dowolnie skonfigurować pod siebie. Jeżeli przekonuje Cię to rozwiązanie to skontaktuj się z nami. Powiedz nam o swoich oczekiwaniach a my przygotujemy wycenę. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Kuchnia marzeń

Kuchnie na wymiar pozwalają stworzyć pomieszczenie marzeń.

Dzięki produktowi skrojonemu na miarę, klient zyskuje funkcjonalne pomieszczenie do spełnienia marzeń kulinarnych.

Zapraszamy do kontaktu, wykonamy Twoją kuchnie marzeń!

Kategorie
Aktualności

Zapraszamy do naszego studia kuchni

Chcesz zobaczyć na własne oczy naszą kuchnię? Zależy Ci, żeby poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do naszego studia kuchni w Krakowie.

Od wielu lat przygotowujemy piękne, nowoczesne i funkcjonalne kuchnie. Nasi klienci polecają nas jako solidną i sprawdzoną firmę. Z wielką chęcią podejmiemy się wykonania kuchni dla Ciebie. Skontaktuj się z nami by omówić szczegóły i poznać cenę kuchni na zamówienie.

Kategorie
Aktualności

Kuchnia na zamówienie w mieszkaniu

Kuchnie na wymiar to rozwiązanie które daje nieskończone możliwości. Nada się zarówno do domów gdzie dostępna jest spora przestrzeń jak również do mieszkania w bloku gdzie tej przestrzeni jest znacznie mnie.

Zarówno w domu jak i mieszkaniu nasza kuchnia będzie się prezentować tak jak zechcesz. Dajemy Ci ogromne możliwości w zakresie aranżacji Twojej kuchni. Skontaktuj się z nami i powiedz co chcesz, żebyśmy dla Ciebie przygotowali. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Nowe meble do kuchni

Przy wyborze nowych mebli kuchennych powinniśmy zastanowić się czy wybrać gotowe zestawy mebli czy zdecydować się na meble na zamówienie.

My oczywiście proponujemy to drugie rozwiązanie ponieważ jest o wiele bardziej praktyczne i dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. To z kolei przekłada się na wygodę korzystania z kuchni oraz wysokich walorów estetycznych. wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie to także wieloletnia i bezproblemowa służba na lata.

Kategorie
Aktualności

Kuchnia nie do poznania

Kuchnia to miejsce bardzo ważne w każdym domu i mieszkaniu. Warto zadbać o to, żeby to miejsce kojarzyło nam się dobrze i było nam przyjazne. Duże możliwości w zakresie aranżacji dają nam kuchnie na wymiar. Zobacz dlatego warto się na nie zdecydować.

Jeżeli chcesz mieć kuchnię która jest zrobiona pod Ciebie to nasze kuchnie na zamówienie są właśnie dla Ciebie. Dają one nieskończone możliwości i dzięki temu masz szansę zrealizować marzenia o wyjątkowej kuchni. Zgłoś się do nas a my się wszystkim zajmiemy!

Kategorie
Aktualności

Meble na zamówienie

Nasza firma tworzy meble kuchenne na zamówienie. Obsługujemy kompleksowo naszych klientów ponieważ wszelkie procesy produkcyjne wykonujemy samodzielnie.

Pobieramy odpowiednie wymiary, tworzymy projekt mebli, tworzymy i montujemy we wskazanym miejscu. W całym procesie produkcji opieramy się na wskazanych przez klienta potrzebach aby gotowe meble w 100 procentach odpowiadały jego wymaganiom.